مزایا و معایب ویدئو پروژکتور های استوک

اشتراک گذاری در اسکایپ
اشتراک گذاری در تلگرام
اشتراک گذاری با ایمیل
اشتراک گذاری در واتساپ
مزایا-و-معایب-ویدئو-پروژکتور-استوک

مزایا و معایب ویدئو پروژکتور های استوک

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در حوزه فیلم های سینمایی و بازی های کامپیوتری ، ویدیو پروژکتور ها علاقمندان ،زیادی پیدا کرده اند. از طرفی با توجه به قیمت مناسب و کیفیت مطلوب ویدئو پروژکتور های استوک، در این مقاله قصد داریم به مزایا و معایب آن ها بپردازیم.اگر تصمیم به خرید ویدئو پروژکتور استوک دارید حتما این مقاله را مطالعه بفرمایید.

مزایا ویدئو پروژکتور استوک

مزایا-ویدئو-پروژکتور-استوک

کارکرد کم :

ویدئو پروژکتور های استوک موجود در بازار ایران اغلب از کشور های اروپایی و آمریکا وارد کشور شده است. در این کشورها بنا بر قوانین موجود ، ویدیو پروژکتور ها تا زمان مشخصی می توانند مورد مصرف قرار بگیرند. هر ساله و به طور مرتب مورد بازدید فنی قرار می گیرند تا ایرادی در آن ها رخ نداده باشد. در نهایت و پس از پایان یافتن مدت مصرف بایستی از مدار خارج شده و یا جایگزین شوند. حتی اگر کاملا سالم و بدون ایراد باشند. به همین دلیل بسیاری از ویدیو پروژکتور های استوک وارداتی دارای کیفیت بالا و کارکرد کمی می باشند. در اغلب موارد بیشتر این ویدیو پروژکتور های استوک با سرویس تخصصی به کیفیت مطلوبی می رسند و تا سال ها می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

برندهای معتبر :

اکثر ویدیو پروژکتور های استوک وارداتی از برندهای معتبر دنیا همانند اپسون ، هیتاچی ، سونی ، پاناسونیک و … می باشند که سال های زیادی در حوزه تولید ویدیو پروژکتور و سایر وسایل الکترونیکی سابقه درخشانی دارند.

مزایا-دیتا-پروژکتور-دست-دو

پشتیبانی پروژکتور استوک :

قطعات اکثر برندهای معتبر ویدیو پروژکتور های دسته دوم  در ایران موجود می باشد و یا به راحتی از بازار های جهانی قابل تامین است.

قیمت مناسب :

یکی از مهمترین مزیت های ویدیو پروژکتور استوک ، قیمت مناسب آن نسبت به ویدیو پروژکتور های نو است. البته به شرطی که این ویدیو پروژکتور ها را از مراکز معتبر ارایه دهنده گارانتی تهیه کنید.

معایب ویدئو پروژکتور استوک

معایب-ویدئو-پروژکتور-استوک

ظاهر دیتا پروژکتور دست دوم   :

قاب اکثر ویدیو پروژکتور های استوک دارای کمی خط خوردگی می باشد. این خش ها به این دلیل است که هنگام واردات به کشور بدون کارتن هستند و در هنگام جابجایی ، قاب آن ها دچار خراش های سطحی می شود .

لامپ ویدئو پروژکتور  :

لامپ غالب ویدیو پروژکتور های استوک نو نیست. به همین دلیل روشنایی آن ها نسبت به ویدیو پروژکتور های نو کمتر است. البته فقط لامپ در روشنایی و کیفیت تصویر ویدیو پروژکتور های استوک تاثیر گذار نیست. سرویس تخصصی مناسب نیز خیلی به بهتر شدن کیفیت آن ها کمک می کند.

گارانتی و خدمات پس از فروش :

ویدیو پروژکتور های استوک گارانتی رسمی ندارند و اگر آن ها را از مراکز معتبر ارایه دهنده گارانتی تهیه نکرده باشید ، در آینده اگر ویدیو پروژکتور شما دچار ایراد بشود ، با مشکلات و هزینه های زیادی مواجه خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید