قیمت و خرید لامپ ویدئو پروژکتور

لامپ ویدئو پروژکتور تعمیر پذیر نیست! با سوختن یا نیم سوز شدن باید آن را تعویض کرد. به هر حال باید تا زمانی که فن­آوری راهی برای تعمیر آنها پیدا کند، نیم سوخته­ ها و سوخته­ ها را باید تعویض کنیم. پس بهتر است که از قیمت لامپ ویدئو پروژکتور باخبر شویم. نواندیشان عصر دیجیتال، فهرستی از قیمت بهترین برندهای لامپ ویدئو پروژکتور را در سایت خود قرار داده است. قیمت لامپ به شرکت سازنده آن، و عمر لامپ بستگی دارد. قیمت یک لامپ بر اساس ساز و کار بازار تعیین می­شود. به همین دلیل متغیر است.

لامپ ویدئو پروژکتور

چه زمانی لامپ ویدئو پروژکتور را باید تعویض کنیم؟

زمانی که دستگاه شما : تصاویر روشنایی اولیه را نداشته باشد. وضوح تصاویر آن کم شده باشد. در هنگام روشن کردن با خطا یا تاخیر مواجه شوید. یا اینکه لامپ دستگاه شما مرتب چشمک بزند. یا عمر لامپ شما به زمان پایانی خود رسیده باشد. عمر مفید این نوع لامپ از هزار و پانصد ساعت تا سه هزار ساعت است. در دستگاه ویدئو پروژکتور میزان عمر مصرف شده لامپ نمایش داده می­شود. برای آگاهی از آن، نخست به تنظیمات دستگاه وارد شده و گزینه info را انتخاب می­کنیم. عدد نمایش داده شده در برابر  lamp hours عمر سپری شده لامپ را بر حسب ساعت نمایش می­دهد. بعد از هر تعویض، عدد کارکرد توسط تعمیرکار صفر می­شود.

چرا لامپ پروژکتور می سوزد؟ و راه های پیشگیری!

همانطور که گفتیم لامپ پروژکتور از اصلی­ ترین بخش­های تشکیل دهنده دستگاه ویدئو پروژکتور است. بیشترین آسیب­ ها و خرابی­ های دستگاه پروژکتور هم به این جزء برمی­گردد. که شما مجبور به خرید لامپ دیتا پروژکتور، مجبور خواهد کرد. سوختن یا نیم سوز شدن لامپ ویدئو پروژکتور دلایل متعددی دارد. از این عوامل می­توان به چند تا از آنها در اینجا اشاره داشت :

اصلی ترین دلیل، به پایان رسیدن عمر لامپ پروژکتور است.

عامل دیگر به نوسان برق برمی گردد. این تغییرات غیرمتعارف برقی، ولتاژ ورودی را ناگهانی بر هم می زند و به سوختن و آسیب دیدن لامپ می انجامد.

اگر فیلترهای هوا به تناوب تعویض نشوند، دمای هوای دستگاه به خاطر تهویه نادرست، بالا می رود. این کار به ترکیدن لامپ می انجامد. سرویس هر دستگاه هر شش ماه یک بار باید انجام شود.

لامپ های معمولی باید پس از خاموشی دستگاه با کمک فن ویدئو پروژکتور بین سی تا شصت ثانیه خنک شوند. این کار از ترک برداشتن مغزی لامپ ها و خراب شدن نهایی آن یا ترکیدگی جلوگیری می کند.

لیست قیمت و مشخصات لامپ

نو اندیشان عصر دیجیتال علاوه بر اینکه خرید لامپ دیتا پروژکتور را برای شما آسان می­کند، آماده خدمات رسانی و مشورت­ دهی به شما عزیزان نیز هست. در سایت ما آخرین قیمت لامپ ویدئو پروژکتور را دقیقه به دقیقه می­توانید مشاهده بفرمایید. مطمئن باشید که بهترین قیمت­ها را به آگاهی شما سروران می­رسانیم. سرمایه بزرگ ما، اطمینان شماست.

** داخل قسمت سرچ واژه مدنظر را جستجو کرده و منتظر بمانید. **

[ninja_tables id="3919"]