قوانین و راهنمای خرید

فروشگاه اینترنتی نواندیشان عصر دیجیتال  ورود شما بازدید کنندگان و مشتریان محترم را گرامی می دارد. از اینکه ما را برای خرید انتخاب کرده اید متشکریم. جهت آشنایی با شرایط و برخی از قوانین خرید های اینترنتی نکات را مطالعه فرمایید.

راحت تا آسوده!

راحت , آسوده و مطمئن آن چیزی را که نیاز دارید از ما به صورت آنلاین خرید نمایید .لطفا قبل از خرید و هر اقدامی برای واریز پول حتما ویژگی ها و مشخصات محصول را مطالعه کنید. و اگر سوال یا ابهامی وجود دارد حتما تماس بگیرد و با کارشناسان فروش ما مشورت کنید.شرکت نواندیشان برای راحتی شما عزیزان مراحل خرید از سایت را کوتاه کرده و نیازی به ثبت نام نیست.

راهنمای خرید نو اندیشان عصر دیجیتال
راهنمای خرید نو اندیشان عصر دیجیتال
گام به گام از انتخاب تا خرید

برای خرید کالای مورد نظر هم میتوان از صفحه فروشگاه اقدام کرد . همچنین می توانید از منوی اصلی، کالای مورد نظر را انتخاب کنید و اگر به بیش از یک عدد نیاز دارید رو علامت + کلیک کنید و تعداد مورد نظر خود را انتخاب کنید، سپس گزینه افزودن به سبد خرید را کلیک کنید.در برگه جدید که باز می شود در صورتی که کد تخفیف دارید وارد کنید و دکمه اعمال تخفیف را انتخاب کنید در غیر این صورت روی گزینه اقدام به پرداخت کلیک کنید. سپس یک فرم برای شما باز می شود که شما باید گزینه های ستاره دار را با دقت پرکنید. اگر می خواهید این محصول را هدیه دهید یا به آدرس دیگر ارسال کنید می توانید گزینه مربوط به سفارش به آدرس دیگری حمل شود را انتخاب کنید و آدرس را در فرم جدیدی که برای شما باز می شود وارد کنید. سپس گزینه ثبت سفارش را بزنید و هزینه آن را پرداخت کنید . پس از تکمیل پرداخت پس از یک روز کاری کارشناسان محصول مورد نظر را بسته بندی و از طریق پست یا تیپاکس برای شما ارسال میکنند سپس شماره بارنامه آن برای شما پیامک می شود.

شرایط مرجوعی کالاهای موجود در انبار نو اندیشان

کالاهای غیرقابل بازگشت

عودت کالا های با برچسب پلمپ ، به علت منصرف شدن از خرید (دلایل سلیقه‌ای) تنها در صورتی که پلمپ کالا باز نشده باشد امکان پذیر خواهد بود.

کالاهای قابل بازگشت

تمام کالاهای دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی تا 7 روز پس از تحویل سفارش، قابل بازگشت‌اند. تمام کالاهای بازگشتی باید در شرایط اولیه و همراه با جعبه محصول و کد پیگیری سفارش باشند. جعبه اصلی کالا و اقلام همراه کالا نیز می‌بایست در شرایط اولیه بوده و بدون هرگونه آسیب دیدگی، پارگی، نوشته و برچسب اضافه باشند. لازم به ذکر است در صورت انصراف از خرید به دلایل شخصی و سلیقه‌ای پس از دریافت کالا ، هزینه پستی بازگشت محصول به انبار نو اندیشان به عهده خریدار خواهد بود.

لغو سفارش

برای کالاهای موجود در انبار ، مشتری پس از ثبت سفارش تا قبل از خروج کالا از انبار ، می‌تواند سفارش خود را لغو کند.

شرایط مرجوعی کالاهای موجود در انبار خارج از کشور

شرایط لغو سفارش

در صورتی که کالا به صورت موجود در انبار خارج از کشور باشد و ثبت سفارش توسط مشتری انجام گیرد ، تنها تا قبل از ورود به فرآیند حمل بین‌الملل ، امکان لغو سفارش وجود دارد.

شرایط بازگشت سفارش

تمام کالاهای دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی تا 7 روز پس از تحویل سفارش تنها در صورت وجود مغایرت و خرابی قابل بازگشت‌اند. لازم به ذکر است سفارشات تامین شده از خارج از کشور به دلایل شخصی و سلیقه‌ای امکان بازگشت ندارند.

مراحل لغو سفارش

1- اعلام درخواست لغو سفارش توسط خریدار 2- بررسی درخواست مشتری 3- لغو سفارش (در صورت وجود شرایط ذکر شده در بالا) 4- عودت وجه طی 72 ساعت کاری

مراحل مرجوعی سفارش

در صورت تایید درخواست، مبلغ کالای خریداری شده به حساب مبدا عودت داده می‌شود. در صورت عدم تایید درخواست، کالا مجددا به مشتری بازگردانده می‌شود. در صورتی که مشتری از دریافت کالا امتناع کند ، نو اندیشان عصر دیجیتال محصول را تا یک ماه به صورت امانی نزد خود نگه داشته و پس از سپری شدن این مدت ، مسئولیتی در قبال تحویل کالا ندارد.

عدم موجودی

در صورت عدم موجودی کالا برای تعویض در هر یک از مراحل فوق مبلغ آن به حساب مشتری مرجوع خواهد شد. یا کالا با یک کالای دیگر به انتخاب مشتری تعویض میگردد و تفاوت قیمت آن محاسبه می شود.

راهنمای خرید نو اندیشان عصر دیجیتال
هزینه های ارسال

درصورت تایید کارشناسان مبنی بر پذیرش کالا و تعویض آن هزینه های ارسال کالا به عهده ی نو اندشان عصر دیجیتال است. و در صورت عدم تایید هزینه ها به عهده مشتری می باشد. لطفا روش ارسال کالا را حتما با کارشناسان هماهنگ فرمایید.