ویدئو پروژکتور هوشمند چیست؟ و چرا به یکی از آن ها احتیاج دارید!

اشتراک گذاری در اسکایپ
اشتراک گذاری در تلگرام
اشتراک گذاری با ایمیل
اشتراک گذاری در واتساپ
ویدئو-پروژکتور-هوشمند

ویدئو پروژکتور هوشمند چیست؟ و چرا به یکی از آن ها احتیاج دارید!

یک ویدئو پروژکتور هوشمند چیست؟ یک پروژکتور هوشمند معمولاً یک دستگاه قابل حمل است که جدیدترین فناوری های صفحه نمایش را با عملکرد یکپارچه هوشمند ترکیب می کند تا بتوانید لذت بیشتری از استفاده از آن ببرید. این نوع پروژکتورها که در واقع جدیدترین نسل برای تجربه ای بی نظیر با دستگاه های تلفن همراه ، شبکه خانگی و … شما به راحتی متصل می شوند. امروز با نواندیشان همراه باشید تا در مورد این نوع پروژکتورها شگفت زده شوید. در ادامه به شما می گوییم که چرا نیاز مردم به این نوع از پروژکتورها روز به روز در حال افزایش است.

زندگی راحت تر با ویدئو پروژکتور هوشمند

پروژکتورهای هوشمند زندگی شما را با هزاران روش آسانتر می کنند. آنها وزن کمی برای حمل دارند به همین علت برای مهمانی های فضای باز هم می توانید از آن ها استفاده کنید و یک پروژکتور با خود ببرید. آن ها به صورت مستقیم می توانند محتوای شما را ویرایش کنند و با خود منتقل کنند. فن آوری جدید به آنها اجازه می دهد به جای اینکه در اثر گذشت زمان ، کم نور شوند ، به طور مداوم درخشش خود را حفظ کنند. پروژکتورهای هوشمند قادر به انجام همه کارهایی هستند که یک تلویزیون هوشمند می تواند آن ها را انجام دهد ابا این تفاوت که صفحه نمایش شما بسیار بزرگ تر است. این پروژکتورها با طراحی قابل حمل ، تکنولوژی بدون لامپ ، کنترل صدا ، ادغام برنامه ها و … ساخته شده اند. بسیاری از شرکت های سازنده انواع پروژکتورها می کنند که پروژکتور هوشمند می سازند. اما ، واژه هوشمند بسیار فراتر از داشتن یک کامپیوتر داخلی است. بنابراین ، مهم است که بدانید هنگام خرید پروژکتور هوشمند به دنبال چه چیزی باشید. با در نظر گرفتن این موارد انتخاب شما بسیار هوشمندانه تر خواهد بود.

نکات مهم در خرید ویدئو پروژکتور هوشمند

ویدئو پروژکتور هوشمند

 

طراحی قابل حمل

پروژکتورهای هوشمند دارای ویژگی های زیادی هستند که باید به آن ها توجه شود. کم ترین میزان وزن یک پروژکتور هوشمند به اندازه یک پوند است و حتی می تواند در جیب شما به راحتی جای بگیرد. پروژکتورهای سرگرمی خانگی که احتمالا آن ها را دیده اید بسیار بزرگتر هستند اما هنوز هم می توانید آن ها را با استفاده از دسته های مخصوص روی آن ها جابجا کنید. در مورد موقعیت هایی که قصد استفاده از پروژکتور خود را دارید فکر کنید. حتماً یک پروژکتور را پیدا کنید که متناسب با آن موقعیت باشد. آیا می توانید تصور کنید که باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ در نظر بگیرید که پروژکتور چقدر به یک طراحی قابل حمل دست پیدا می کند. آیا آن را با دسته حمل می خواهید حمل کنید؟ و یا آیا می توان آن را درون یک بسته یا پاکت گذاشت و حمل کرد؟ اگر پروژکتور شما می خواهد روی میز قهوه شما قرار بگیرد و از آن استفاده کنید حتما مطمئن شوید که وزن کمی دارد. آیا می خواهید در خارج شهر یا خانه از آن استفاده کنید؟ اطمینان حاصل کنید که لومن یا همان میزان روشنایی کافی برای انجام این کار را داشته باشد. دانستن اینکه دقیقاً چگونه می خواهید از پروژکتور استفاده کنید ، تفاوت عمده ای در خرید ویدئو پروژکتور استوک یا نو  شما می تواند ایجاد کند.

منبع نور LED

پروژکتورهای هوشمند LED با جدیدترین فناوری پروژکتور DLP ساخته و در بازار روانه شده اند. این فناوری طول عمر بسیار طولانی تری را فراهم می کند و خرید شما را هوشمندانه تر می کند. پروژکتورهایی که از لامپ های سنتی استفاده می کنند به مرور زمان کم رنگ می شوند و درخشش خود را از دست می دهند. پروژکتورهای هوشمند روشن هستند. پروژکتورهای LED نسل دوم که هم اکنون در دسترس هستند ترکیبی از منابع نوری قرمز ، سبز و آبی دوگانه برای افزایش اشباع رنگ و درخشندگی را در اختیار شما قرار می دهند تا نهایت لذت را ببرید.

پروژکتور بدون لامپ چیزی است که باید به دنبال آن باشید. این بدان معناست که دیگر لازم نیست به لامپ های پروژکتورها اعتماد کنید و به این فکر باشید که باید با گذشت زمان جایگزین شوند. لامپ ها به مرور زمان کم رنگ می شوند ، در حالی که منابع نوری LED به طور مداوم در طول عمرشان می درخشد. فناوری LED از کمرنگ شدن مشکلات پروژکتور جلوگیری می کند و به پروژکتورهای هوشمند اجازه می دهد تا حداکثر 30000 لومن در ساعت درخشش داشته باشند. منابع نوری LED بسیار خنک تر از منابع نوری مبتنی بر لامپ هستند و این به این معناست که شما دیگر صدای مزاحم فن ها را نمی شنوید!

ویدئو پروژکتور هوشمند

وضوح یا همان رزولوشن

پروژکتورهای هوشمند ممکن است بسیاری از ویژگی های نسل های قدیمی تر خود را نداشته باشند. این باعث می شود وضوح یا همان رزولوشن اولین چیزی باشد که باید از آن چشم پوشی کنید. درک کنید که چگونه می خواهید از پروژکتور خود استفاده کنید. این کمک می کند تا به تعیین وضوح یا همان رزولوشن مورد نیاز خود دقیق تر عمل کنید. برای کسانی که از کمپ کردن و تفریح در خارج شهر لذت می برند ، و فقط نوعی سرگرمی را در کنار آتش کمپ خود می خواهند باید به دنبال وضح یا همان رزولوشن مورد نیاز خود بگردند!

مینی پروژکتورها وضوح خیلی بالایی ندارند. همه پروژکتورهای هوشمند از وضوح یا همان رزولوشن ضعیف رنج نمی برند. پروژکتورهای LED 4K هوشمند اکنون در بازار موجود هستند برای سرگرمی خانگی می توانید از آن ها استفاده کنید و بهتر است که از رزولویشن 4K استفاده کنید. بالاترین سطح وضوح در بازار همین 4K می باشد.

سخن آخر

در این زمینه شاید فکر کنید که باید از یک فرد یا افراد متخصص کمک بگیرید. افرادی که از ساختار فنی این موارد سر دربیاروند و بتوانند به شما کمک کنند که خیلی بهتر و راحت تر بتوانید در خرید تصمیم گیری کنید. در این زمینه می توانید با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید