سری ویدئو پروژکتورهای E200 سونی برای کلاس های هوشمند

اشتراک گذاری در اسکایپ
اشتراک گذاری در تلگرام
اشتراک گذاری با ایمیل
اشتراک گذاری در واتساپ
سری ویدئو پروژکتورهای E200 سونی

سری ویدئو پروژکتورهای E200 سونی برای کلاس های هوشمند

بررسی سری ویدئو پروژکتورهای E200 برند سونی  ، جدیدترین خانواده ی ویدئو پروژکتور سونی برای استفاده در کلاس درس سری VPL-E200 می باشد. این مدل های جدید میزان روشنایی گسترده ای از ۲۶۰۰ لومن تا ۳۷۰۰ لومن (هر دو در رزولوشن های XGA و WXGA) را به منظور رفع تمام نیاز های کلاس درس آموزش ارائه می نماید. در نمایشگاه InfoComm، سونی یک مدل جدید با ۳۷۰۰ لومن روشنایی و رزولوشن WXGA را وارد این سری خواهد کرد: VPL-EW275.رابین ریچاردز، مدیر بازاریابی سونی می گوید: همانند تمامی پروژکتورهای سونی، سری جدید E200 به گونه ای طراحی شده است که هزینه های نگهداری آن کم باشد، زمان مورد نیاز برای رسیدگی به آن کاهش یابد و بازده انرژی آن افزایش یابد. وی می افزاید: این مدل های جدید مشخصه های لازم را برای استفاده ی کلاسی بهینه سازی می کنند، که در نتیجه راهکارهایی با انعطاف پذیری بالا و عملکرد قوی برای محیط های آموزشی ارائه می نمایند.

با سری  ویدئو پروژکتور  E200، سونی قدم مهم دیگری در راستای افزایش طول عمر لامپ برداشته است. با افزودن سیستم خنک کنندگی بهینه شده ی جدید، طول عمر لامپ بسته به مدل ویدئو پروژکتور به حدوداً ۷۰۰۰ ساعت افزایش پیدا کرده است. علاوه بر آن، مدل های جدید از عملکرد تضعیف نور خودکار استفاده می کنند، در این دستورالعمل به صورت هوشمند هنگامی که ویدئو پروژکتور به صورت روشن و بدون استفاده باقی مانده است را می تواند تشخیص دهد. زمانی که ویدئو پروژکتور در این وضعیت قرار بگیرد،  پس از مدت زمان خاصی که کاربر تعیین می کند لامپ حداقل ۳۰ درصد از روشنایی اصلی را کاهش می دهد. ویدئو پروژکتورهای جدید دارای یک حالت خودکار هستند (تنظیم روشنایی خودکار)، بدین صورت که خروجی روشنایی لامپ به طور خودکار بر اساس میزان روشنایی تصویر ارسال شده تنظیم می شود تا از مصرف برق غیر ضروری جلوگیری کند. به عنوان مثال، هنگام نمایش تصاویر تاریکی که به روشنایی زیاد احتیاج ندارند، خروجی نور لامپ کاهش داده می شود.

سرویس ویدئو پروژکتور سونی

ویدئو پروژکتورهای E200

زمان بندی یکسان رسیدگی به لامپ و فیلتر به کاهش هزینه های نگهداری کمک می کند. فیلتر نیز تا پایان عمر لامپ دوام می آورد و عمل تمیز کردن فیلتر به صورت سریع، به راحتی و در همان زمان می تواند انجام داده شود. نه تنها خود ویدئو پروژکتور به گونه ای طراحی شده که راندمان انرژی بالایی داشته باشد، بلکه آن ها امکاناتی قوی و پورت های مختلف به منظور پاسخ گویی به نیازهای کاربر ها را دارند.

ویدئو پروژکتور e200 دارای بزرگنمایی استاندارد ۱٫۶ برابری لنز این پروژکتورها و داشتن انواع مختلف ورودی ها، به آن ها اجازه می دهد تا با برنامه ها و دستگاه های مختلفی سازگاری داشته باشند (بزرگنمایی لنز VPL-EX225 و VPL-EW225 1.3 برابر می باشد). سایر ویژگی های اصلی شامل اسپیکر ۱۶ وات و انواع ورودی ها می باشد (۲ عدد RGB، HDMI، S-Video، RS-232C، RJ-45، ورودی های میکروفون).

کاربرها همچنین می توانند با استفاده از USB Media Viewer، توسط حافظه های USB خود تصاویر خود را روی صفحه ی نمایش ارسال کنند. پروژکتورهای خانواده ی E-200 شش حالت تصویر مختلف را ارائه می کنند (دینامیک، استاندارد، بازی، تخته سیاه، سینما و ارائه ی مطلب). همچنین، اصلاح گامای سه بعدی ۱۲ بیت باعث بهبود و افزایش کیفیت تصویر می شود. پکیج امنیتی ویدئو پروژکتورها شامل قفل های امنیتی (رمز عبور و مکانیکی)، یک نوار امنیتی و پنل قفل کلید می باشد. قابلیت Off and Go پروژکتورهای سری E آن ها را قادر می کند تا بلافاصله پس از استفاده بتوان آن ها را از برق جدا کرد.

در نمایشگاه InfoComm سونی تمامی پروژکتورهای خود از کوچکترین و ساده ترین آن ها تا پروژکتورهایی که به منظور نصب دائمی در سالن های بزرگ طراحی شده اند به نمایش خواهد گذاشت. در این نمایشگاه، علاقه مندان می توانند چندین مدل جدید را برای اولین بار ببینند: از پروژکتورهای پرتاب کوتاه تا مدل هایی که نصب آن ها بسیار مشکل است و آن هایی که برای استفاده در کلاس های درسی و برنامه های موبایل مناسب هستند. سونی همچنین تکنولوژی پروژکشن ۴K SXRD را نیز در معرض نمایش قرار خواهد داد که برای برنامه هایی که به رزولوشن فوق العاده بالا نیاز دارند طراحی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید