بــروزتـرین و مجهزترین

مرکز تعمیرات ویدئو پروژکتور

در کشور و استان خراسان رضوی

تعمیر و رفع ایراد فن ویدئو پروژکتور

فن ها عملیات ورود و خروج هوا را انجام می دهند. اگر ویدیو پروژکتور شما در طول عمر خود خنک نگه داشته شود حداکثر عملکرد خود را خواهد داشت. لامپ ویدیو پروژکتور گرمای بسیار شدیدی تولید می کند. که اگر فن ها به خوبی به وظیفه خود عمل نکنند ، حرارت ایجاد شده توسط لامپ ، می تواند به قطعات داخلی ویدیو پروژکتور آسیب وارد کند. سنسور دما در صورت تشخیص حرارت زیادتر از حد مجاز دستور خاموشی را به دستگاه می دهد. بعضی از فن ها قابلیت تعمیر دارند و در این بین بعضی از فن ها باید تعویض شوند.

رفع ایراد نقاط سفید در تصویر در ویدئو پروژکتور

آیا در تصویر ویدیو پروژکتور خود نقاط سیاه یا سفید مشاهده می کیند؟ عامل به وجود آمدن نقاط سفید یا سیاه در تصویر گرمای بیش از حد است، این مشکل سوختگی DMD نام دارد. اگرچه تعمیر این قطعه امکان پذیر نیست ولی می توان آنرا تعویض کرد. بنابراین بجا تعوض ویدیو پروژکتور که هزینه زیادی را در بر میگیرد میتواند DMD آنرا تعویض کنید. نو اندیشان عصر دیجیتال علاوه بر تعویض DMD دستگاه شما در جهت رفع این مشکل ، انواع DMD مدل های مختلف را به صورت اصلی و اورجینال دارا می باشد.

تعمیر و مشکل الکترونیکی در ویدئو پروژکتور

گرما و گرد و غبار بیش از حد می تواند منجر به خرابی لامپ یا آسیب به مجموعه از قطعات داخلی دستگاه شود. سرویس های دوره ای منظم باعث می شوند که پروژکتور شما دچار آسیب و خرابی های متعدد نشود. اما در صورتی که قسمتی از مدارهای الکتریکی دستگاه شما آسیب دید کافیست از ما درخواست تعمیر نمایید. نو اندیشان عصر دیجیتال به شما ضمانت می دهد دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر و آماده تحویل می نمایید. علاوه بر این برای کسب رضایت مشتریان عزیز ، این تعمیر و سرویس یک ماه گارانتی می شود.

تعویض لامپ ویدئو پروژکتور

اگر نور ویدیو پروژکتور شما بسیار کاهش پیدا کرده به طوری که دیگر تصویر آن به آسانی قابل رویت نیست یا اینکه لامپ دستگاه روشن نمی شود ، به احتمال زیاد عمر لامپ ویدیو پروژکتور به اتمام رسیده است و باید به فکر تعویض آن باشید. نو اندیشان عصر دیجیتال با موجود داشتن لامپ های اورجینال انواع برندهای مختلف ویدیو پروژکتور ، قادر است لامپ دستگاه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن تعویض نماید. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر برای خرید لامپ دستگاه مدنظر خود با ما تماس بگیرید یا فرم زیر را تکمیل نمایید.

تعویض یا تعمیر چرخ رنگ ویدئو پروژکتور

آیا ویدیو پروژکتور شما یک یا چند را رنگ ندارد؟ یا ویدیو پروژکتور شما فقط یک رنگ را نمایش میدهد؟ اگر در زمانی که ویدیو پروژکتور روشن است صدایی بلند شنیده می شود ، امکان خرابی یا شکستگی کالرویل وجود دارد. وظیفه چرخ رنگ تجزیه رنگ ها برای نمایش روی صفحه نمایش و پرده است. معمولا کالرویل ها تعمیر می شوند. ولی در برخی موارد امکان تعمیر وجود ندارد و باید آن را تعویض کرد. و توصیه می شود در صورتی که احساس خرابی در رنگ های کردید از استفاده دستگاه دست بکشید. بلکه امکان تعمیر کالرویل وجود داشته باشد.

انجام سرویس های کلی ویدئو پروژکتور

آیا ویدیو پروژکتور شما تصویری تار نمایش می دهد؟ گرمای بیش از حد تولید میکند؟ سرو صدا دارد؟ همه این مشکلات به دلیل عدم سرویس و نگه داری ویدئو پروژکتور در فواصل زمانی منظیم است. گرفتگی ورودی و خروجی مسیر هوا باعث ایجاد گرمای بیش از حد در ویدیو پروژکتور می شود که منجر به خرابی زودرس قطعات می گردد. در صورت انجام سرویس ها سالیانه برای ویدیو پروژکتور خود احتمال خرابی دستگاه را تا حد ممکن کاهش دهید. در صورتی که مدت هاست دستگاه خود را سرویس نکرده اید حتما به موضوع اقدام فرمایید.

مقالات مربوط به تعمیر ویدئو پروژکتور

برای ثبت در خواست تعمیر ویدئو پروژکتور ، لطفاً فرم زیر را کامل نمایید.