چرا ویدئو پروژکتور استوک بخریم؟

اشتراک گذاری در اسکایپ
اشتراک گذاری در تلگرام
اشتراک گذاری با ایمیل
اشتراک گذاری در واتساپ
چرا ویدئو پروژکتور استوک بخریم

چرا ویدئو پروژکتور استوک بخریم؟

چرا ویدئو پروژکتور استوک بخریم؟ امروزه با توجه به افزایش شدید قیمت دستگاه های صوتی و تصویری نو و آکبند ، بسیاری از مردم به خرید دستگاه های استوک اروپایی روی آورده اند . به همین دلیل مجموعه نواندیشان عصر دیجیتال با توجه به درخواست های شما مشتریان عزیز ، اقدام به واردات با کیفیت ترین ویدئو پروژکتورهای استوک اروپایی – آمریکایی کرده است.

ویدئو پروژکتور استوک چیست ؟

ویدئو پروژکتور های استوک موجود در ایران اکثرا برند های معتبر دنیا می باشند. این ویدئو پروژکتور ها مدتی در کشورهای اروپایی و آمریکا مورد استفاده قرار گرفته اند و با توجه به قوانین این کشورها ، پس از مدت مشخصی از مدار مصرف خارج شده اند ، به طوریکه بسیاری از آن ها هیچ مشکل فنی و ایراد مشخصی ندارند . از اینرو بسیاری از این ویدئو پروژکتور ها همچنان به خوبی قابل استفاده بوده و بعضی از آن ها با یک سرویس تخصصی به حالت بهینه خود بر می گردند.

کاربرد های ویدئو پروژکتور

امروزه ویدئو پروژکتور از دستگاه هایی است که کاربردهای مختلف آن شناخته شده. و توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می گیرد. ویدئو پروژکتور ها به دلیل ایجاد تصویر در ابعاد بزرگ در منازل ، مراکز آموزشی ، سالن های کنفرانس و همایش ، کافی شاپ ها ، سالن های ورزشی کاربرد داشته و مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه با توجه به رشد تکنولوژی در حوزه بازی های کامپیوتری ، استفاده از ویدئو پروژکتور در این حوزه جذاب تر شده و گیمرها می توانند در صفحه نمایش با ابعاد 100 اینچ یا حتی بیشتر به انجام بازی های مورد علاقه خود بپردازند. از طرفی با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سینما ها ، می توانید از طریق ویدئو پروژکتور محیط خانه را به محیط جذابی همانند سینما تبدیل کرد و در کنار خانواده و در آرامش کامل به فیلم های مورد علاقه خود را تماشا کنید .

در هنگام خرید ویدئو پروژکتور استوک به چه نکاتی توجه کنیم؟

  • یکی از نکاتی که هنگام خرید ویدئو پروژکتور باید به آن توجه کنید لامپ ویدئو پروژکتور است. در منو تنظیمات ویدئو پروژکتور معمولا عمر لامپ ها مشخص شده ولی نمی توان به آن اکتفا کرد چون در بسیاری از مواقع این زمان توسط کاربر یا فروشنده ریست یا صفر می شود . از اینرو بهترین حالت برای آگاهی یافتن از مدت عمر لامپ ویدئو پروژکتور این است که اگر در روشنایی تصویر دستگاه به خوبی قابل رویت باشد یعنی ویدئو پروژکتور از لامپ خوبی برخوردار است .
  • میزان تمیزی فن های دستگاه نیز نشانه خوبی از طول عمر و کارکرد ویدئو پروژکتور می باشد .
  • با برهم زدن وضوح یا فوکوس ویدئو پروژکتور می توان به میزان تمیزی و نحوه سرویس شدن آن دستگاه پی برد . ویدئو پروژکتور سرویس نشده در هنگامی که فوکوس نیست در تصویرش لکه های رنگی مشاهده می شود .
  • یکی از مهمترین نکات در هنگام خرید ویدئو پروژکتور استوک ، گارانتی معتبر آن می باشد . ویدئو پروژکتور استوک را فقط از مراکز معتبری که دارای ضمانت همراه فروش می باشند ، خریداری کنید .

 

دیدگاهتان را بنویسید